Informacje o firmie

„KRAFT” to firma zbudowana na solidnym fundamencie. Powstała na bazie rodzinnych doświadczeń i tradycji. Dbałość o jakość oraz kompetentna i miła obsługa są naszymi priorytetami.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1994roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponujemy meble wysokiej klasy wykonywane z surowców najwyższej jakości.

Nasza Firma specjalizuje się w tworzeniu mebli z drewna, które jest materiałem niezwykle wytrzymałym i odpornym na urazy mechaniczne. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn stolarskich i wysokiej jakości surowców wykonujemy meble, które cechuje solidność i trwałość. Zakup mebli to inwestycja na lata, dlatego skupiamy się na nieustannym podnoszeniu poziomu świadczonych usług.

W naszej ofercie proponujemy meble skrzyniowe tj. komody, witryny, kredensy, biurka, szafy jak i komplety wypoczynkowe, sypialnie a także ławy oraz zestawy stołów i krzeseł.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i wymogom rynku tworzymy dla Państwa unikalne meble na zamówienie które łączą w sobie walory wizualne z funkcjonalnością. Oferowane przez nas meble na wymiar dostosowane są do Państwa potrzeb zarówno pod względem estetyki, jak i komfortu codziennego użytkowania. Dla podkreślenia indywidualnego charakteru wykonujemy je z dowolnie wybranego gatunku drewna, lub płyt laminowanych i fornirowanych.

Wykonujemy meble według własnych projektów oraz według opisów, szkiców, zdjęć dostarczonych przez Klienta. Zamawiając meble, mogą Państwo decydować o wymiarach, kolorach, kształtach, elementach wykończeniowych oraz wzornictwie.

 

guide guide guide guide guide